Manoir du Plomb
Manoir du Plomb.
Manoir du Plomb heet ook Pottery Mansion. Het is een verlaten huis in België. Dit is het huis van een pottenbakker geweest. Er staat niet veel meer in het huis. Maar de oude pottenbakkersoven maakt dit huisje de moeite waard. Het huisje heeft prachtige plafonds met veel ornamenten. Manoir du Plomb krijgt 2 sterren!
De pottenbakkersoven is leuk in dit verlaten huis.
Een aandrijfriem om dingen draaiend te houden.
In de kelder stond nog een heel oud kacheltje.
Een hal met mooie muren in Pottery Mansion.
Dit huis heeft mooie deuren en prachtige plafonds.
Leeg maar een mooi vervallen locatie.
Altijd leuk een oud bad op locatie.
1 van de prachtige plafonds in het huis.
De ruimte waar het pottenbakken gedaan werd.
Een doorkijkje naar 3 verschillende kamers.
Een mooie hal met een kruis boven de deur.
Home
Copyright
Op al het beeldmateriaal van Raym`s Fotosite berust copyright! Niets hiervan mag worden verveelvoudigd en / of openbaar gemaakt worden op welke manier dan ook, zonder vooraf contact te hebben opgenomen!
Webdesign, tekst en alle fotos Raym`s Fotosite © 2004-heden. All rights reserved. Pictures guarded and monitored by Pixsy.com!
Algemeen
Copyright
Op al het beeldmateriaal berust copyright! Niets hiervan mag worden verveelvoudigd en / of openbaar gemaakt worden op welke manier dan ook, zonder vooraf contact te hebben opgenomen!
Recente Blogs