Selecteer pagina
Return of the King
Return of the King is een verlaten kasteel in België. Deze kasteelruïne heet ook wel Chateau HB. Dit vond ik een ontzettend leuk vervallen kasteel. Ik zou er best nog eens terug willen gaan. We waren er vrij laat, dus het begon al donker te worden. Ik zou graag nog een shot naar boven in de torens willen nemen. En het shot met de open haard en het raam. Dus een revisit komt er zeker nog eens van. De trappen zijn ook de moeite waard. Return of the King krijgt 2,5 ster.
Wat een heerlijk vervallen kasteel. Echt de moeite waard.
Alleen de trap in deze urbexlocatie is al de moeite waard.
Flink vervallen, maar dat heeft juist zijn charme.
De prachtige buitenkant van dit kasteel in het late avondlicht.
Dit kasteel heeft een prachtige trap.
Daar kan geen nieuwe urbexlocatie tegen op.
Wat zal dit vroeger een prachtig kasteel geweest zijn.
Er stond iemand bij het raam, en ik zou de foto later nog nemen.
De eigenaren wonen aan de andere kant. Die kant wil je niet nemen.
Een kijkje naar boven in dit vervallen kasteel.
Het mooie glas in lood raam van deze urbexlocatie.
Home
Copyright
Op al het beeldmateriaal berust copyright! Niets hiervan mag worden verveelvoudigd en / of openbaar gemaakt worden op welke manier dan ook, zonder vooraf contact te hebben opgenomen!
Webdesign, tekst en alle fotos © 2004-heden. All rights reserved. Pictures guarded and monitored by Pixsy.com!
Algemeen
Copyright
Op al het beeldmateriaal berust copyright! Niets hiervan mag worden verveelvoudigd en / of openbaar gemaakt worden op welke manier dan ook, zonder vooraf contact te hebben opgenomen!
Recente Blogs