Red Morgue Hospital
Rayms Fotosite
Red Morgue Hospital is een verlaten ziekenhuis in België. In mijn geval helaas zonder Red Morgue. Toen ik er was zat het mortuarium nog dicht. Ik heb blijkbaar ook een andere kamer met lampen gemist. Dit verlaten ziekenhuis is ook nog een trainingslocatie van de politie geweest. Kogelhulzen en doelwitten maken dit meer dan duidelijk. Ik geef Red Morgue Hospital 2 sterren.
Gaaf zo`n operatiekamer met de ziekenhuislampen er nog in.
Ik heb hem destijds The White Room genoemd. Ik heb wat kleur weggehaald bij sommige foto`s.
Hier kun je zien dat zelfs de stroom nog overal op staat.
Dit verlaten ziekenhuis in België heeft ook wel de naam Hospital Morbide.
Geweldig die operatiekamers in verlaten ziekenhuizen.
Mooi natuurgebied met watervallen, beekjes en vijvers.
Een prachtig natuurgebied met vennen, heide, bos en zand.
Paddenstoelen lightpainten, leuk om eens te proberen!
Marmerfabriek, een oude school en een oude leisteenmijn.
De molens bij de Zaanse Schans met zonsopkomst.
Natuurgebied de Flaes bij Esbeek in Noord-Brabant.
Den haag in kerstsfeer met overal verlichte kerstbomen.
Avondfotografie Leiden met de Canon EF 16-35mm F/4.0.
Copyright
Op al het beeldmateriaal van raymsfotosite.nl berust copyright! Niets hiervan mag worden verveelvoudigd en /of openbaar gemaakt worden op welke manier dan ook, zonder vooraf contact te hebben opgenomen!
Webdesign, tekst en alle fotos © 2004-heden, Raym`s Fotosite. All rights reserved. All pictures guarded and monitored by Pixsy
Algemeen
Nieuwste Pagina`s