Selecteer pagina
Wheel of Fortune
Wheel of Fortune.
Wheel of Fortune is een machinekamer van een oude dakpannenfabriek. De controlroom was leuk, maar ontzettend donker. Alle ramen waren namelijk dicht gemaakt. Ik moest dus met een zaklamp bijlichten. Meestal komt dat de sfeer niet ten goede. Na een storm is hij even open geweest, Hierna hebben ze de locatie weer dicht gemaakt. Ik geef Wheel of Fortune 2 sterren.
Een machinekamer. Een restant van een oude dakpannenfabriek.
Wat een gave machinekamer. Helaas heel donker.
Prachtige oude machines in deze controlroom.
Hier zie je de platen die men voor de ramen gespijkerd had.
Met een beetje fantasie zie je hier een Face of Industry.
Hoe lang zal deze machinekamer er al verlaten bij staan?
Het is niet lastig te raden hoe deze locatie aan zijn naam komt.
Home
Copyright
Op al het beeldmateriaal berust copyright! Niets hiervan mag worden verveelvoudigd en / of openbaar gemaakt worden op welke manier dan ook, zonder vooraf contact te hebben opgenomen!
Webdesign, tekst en alle fotos © 2004-heden. All rights reserved. Pictures guarded and monitored by Pixsy.com!
Algemeen
Copyright
Op al het beeldmateriaal berust copyright! Niets hiervan mag worden verveelvoudigd en / of openbaar gemaakt worden op welke manier dan ook, zonder vooraf contact te hebben opgenomen!
Recente Blogs